השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת – יתרונות הטיפול

הטיפולים בתחום השתלות השיניים גרמו בשנים האחרונות למהפך של ממש בתחום רפואת השיניים.
כיום, אנשים אשר סובלים מאובדן שיניים כתוצאה מסיבות שונות, יכולים ליהנות מפתרון איכותי, נוח ואסטטי לבעיה שלהם.
אם בתחילת דרכם, טיפולי השתלות שיניים היו מורכבים יחסית וטמנו בחובם תהליך שיקום ארוך ומורכב, אז החדשות הטובות הן שכיום, ישנה התפתחות בתחום זה.
הטכנולוגיה החדשנית אשר הגיעה גם לעולם רפואת השיניים, מאפשרת לבצע השתלת שיניים בצורה ממוחשבת – כאשר כל הליך הטיפול מתוכנן באמצעות המחשב, מה שמבטיח הליך טיפולי יעיל ומדויק הכרוך במינימום של כאב.
כאן חשוב לציין שלא כל מומחה להשתלות שיניים יציע בהכרח את הליך הטיפולי של השתלת שיניים ממוחשבת – כך שאם אתם מעוניינים בטיפול זה, חשוב לוודא מבעוד מועד שרופא השיניים בו אתם בוחרים אכן מחזיק ברשותו את הכלים והידע אשר מאפשרים לו לבצע את הטיפול באמצעות שיטה זו.

היתרונות של השתלת שיניים ממוחשבת

ישנם מקרים בהם עולה צורך בשתלים רבים – כמו במקרים של השתלת שיניים בכל הפה, אך לצד זאת, מתגלה בעיה של חוסר עצם. כאן בדיוק נכנסים לתמונה היתרונות העיקריים של השתלת שיניים ממוחשבת – באמצעות הדמיית מחשב, אותו מומחה להשתלות שיניים יכול לקבוע את המיקום של כל אחד מהשתלים, למספר אותם ולהתאים אותם למצב העצם והלסת של המטופל. כמובן, שהמערכת הממוחשבת לוקחת בחשבון גם פרטים אחרים המוזנים אליה ובין היתר: גיל המטופל, משקלו ונתונים רלוונטיים נוספים.
בזכות התכנון הקפדני של התהליך, אשר מתאפשר בהליך של השתלת שיניים ממוחשבת , ניתן להשיג תוצאות טובות ואיכותיות יותר וכחלק מכך, גם לאפשר למטופל ליהנות מכל אותם היתרונות של שתלים דנטליים – אפשרות לאכול בצורה נוחה וללא הגבלה, חיוך יפה ואסטטי ותחושה כללית טובה יותר.

טיפולי השתלות שיניים – ההשקעה משתלמת
ככלל, טיפולים להשתלת שיניים כרוכים בעלויות לא נמוכות, יחד עם זאת, בכדי להבטיח את התוצאות הטובות והאיכותיות ביותר – תוצאות אשר יאפשרו למטופל ליהנות מהן למשך שנים ארוכות, מומלץ להשקיע בטיפול הטוב ביותר אותו ניתן לקבל. השתלת שיניים ממוחשבת , נחשבת כיום לאחת הדרכים המתקדמות והטובות ביותר להשגת תוצאות איכותיות. אחוז גבוה מסיכויי ההצלחה של טיפולי השתלת השיניים, תלוי בתכנון הטיפול – ולכן, כאשר התכנון מתבצע ברמה גבוהה, באמצעות המערכת הממוחשבת החדשנית, גם סיכויי הצלחת הטיפול יעלו בצורה משמעותית והתוצאות יהיו כמובן בהתאם. כמובן, שבכדי להבטיח את הצלחת הטיפול, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותו מומחה לרפואת שיניים תל אביב או בעיר מגורכם, אשר יבצע את הטיפול – הדרך הטובה ביותר לאתר מומחה לרפואת שיניים תל אביב היא עלי ידי קבלת המלצות מאנשים אשר עברו את הטיפול הזה בעבר.

חשוב לציין שבהליך השתלת שיניים ממוחשבת, התפקיד של המחשב, יבוא לידי ביטוי רק בשלבים המקדימים – צילום CT, תכנון שלבי ההשתלה וכן הלאה.. בזמן השתלת השיניים, המחשב כבר לא יהיה מעורב בתהליך וכאן, כאמור נכנסת לתמונה המומחיות והרמה המקצועיות של הרופא המטפל.
כמובן, שהתכנון המקדים אשר התבצע באמצעות מחשב, יקל את העבודה על הרופא ויאפשר לו לבצע אותה בצורה הרבה יותר איכותית ומדויקת מהצורה בה היה מבצע אותה בלי התכנון המקדים של המחשב.
לכן, אם אתם זקוקים להשתלת שיניים, חשוב שהפרמטר הראשון אשר יניע אתכם לבחירה יהיה הרמה המקצועית של רופא השיניים ורק בשלב הבא, תוכלו לשים דגש גם טכניקות העבודה בהן הוא משתמש, הוא הכלים באמצעותם הוא מבצע את טיפולי ההשתלה. לפרטים נוספים על השתלת שיניים בכל הפה ועל טכניקות נוספות צלצלו ל מור השתלות שיניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.