חידוש מרצפות

מרצפות הבית ממלאות תפקיד חשוב ביותר בכל בית. כאשר הרצפה נראית טוב כל הבית נראה מטופח יותר. ישנם מתווכים רבים הממליצים לבעלי הבתים להשקיע בנושא של חידוש מרצפות או לחילופין להחליף לגמרי את הריצוף בבית לפני שהם מוציאים את הנכס למכירה. זאת בגלל המשמעות הרבה של מראה הרצפה העשוי לשבח מאוד ולהעלות את ערך הדירה.

במאמר שלפנינו ננסה לענות על שאלות רבות המתעוררות בנושא.

ש. חידוש מרצפות – למי זה מתאים?

ת. כל הנושא של ניקיון מבנים באופן יסודי כמו גם חידוש מרצפות או פוליש נעשה על פי רוב על ידי חברת ניקיון מקצועית המצוידת בכל מה שצריך על מנת לבצע את העבודות מן הסוג הזה. כאשר אנחנו מדברים על ליטוש המרצפות, פעולה זו עשויה להתאים לרוב סוגי הרצפה העשויים שיש או אבן. עבור רצפת גרניט פורצלן או קרמיקה זה יתאים פחות. שם נוכל להשקיע בפוליש איכותי שיחדש את מראה הרצפה ויבריק אותו מחדש.

ש. חידוש מרצפות – איך עושים את זה בפועל?

ת. כאשר מדברים על חידוש של הרצפה הכוונה היא לפעולה שתיעשה באמצעות מכונה מיוחדת כמו מכונת פוליש אשר תקרצף את השכבה העליונה של הרצפה. מה שאומר מעין גילוח של הרובד העליון של הרצפה הכולל את כל הפגעים והכתמים שהצטברו עליה במהלך השנים. התוצאה שתתקבל תהיה מבריקה, נקייה ובוהקת ממש כמו רצפה חדשה. רק אחרי שתבצעו את הליטוש תגלו עד כמה הרצפה שלכם הייתה מוזנחת.

ש. חידוש מרצפות – מי יבצע עבורכם את העבודה?

ת. ישנה אפשרות לרכוש או לשכור לבד את מכונת הליטוש ולנסות לבצע את פעולת הליטוש לבד. האם זה מומלץ? לא ממש. הליטוש דורש מקצועיות וידע ואם אין לכם את זה – אל תנסו לעשות את זה לבד.

ש. מתי נלטש את הרצפה וכמה זמן זה ייקח?

ת. אם אנחנו מתכוננים למעבר דירה ורוצים ללטש שם את הרצפה מומלץ לבצע זאת לפני שאנחנו צובעים את הדירה ולפני שאנחנו מעבירים לשם את החפצים שלנו. הליטוש גורם להרבה מאוד אבק ואם יש חפצים בבית הם עלולים להינזק. מבחינת הזמן זה עשוי לארוך כשבועיים עד לסיום כל התהליך כולל מריחה של הסילר.

ש. האם זה לא יהרוס לנו את הרצפה?

ת. רבים תוהים בדבר. כאן חשוב לנו לציין כי השכבה של הסילר אותו אנחנו מורחים בסיום הליטוש יגן על הרצפה כך שלמעשה הרצפה מקבלת שכבת הגנה שתגן עליה לאורך זמן.

חברת פולישוק – החברה שתבצע עבורכם את כל עבודות הניקיון והליטוש הנדרשות. גם ניקוי מרצפות גרניט פורצלן וגם חידוש רצפות. גם ניקיון מבנים כולל כל הפרטים.

החברה מציעה צוות מנקה מרצפות איכותי ומקצועי כאשר תוצאות הניקיון תדברנה בעד עצמן.

הבחירה בחברת פולישוק – זוהי הבחירה המבריקה ביותר שאתם יכולים לעשות למען הבית שלכם!